Zbraně „postapo“

Airsoftové: Protože airsoftová část tábora se odehrává před apokalypsou, jsou povoleny všechny typy zbraní což znamená manuální, plynové i elektrické. Protože se hra bude odehrávat poblíž farmy střelivo je omezeno na používání „eko kuliček“. Do plynových zbraní je potřeba přivézt si vlastní plyn, protože nebude zajištěn organizací tábora. Nabíjení elektrických zbraní je zajištěno přímo v táboře pomocí solárních panelů, v případě většího množství zbraní přímo v hlavní budově Farmy ze sítě.
Síla zbraní je omezena na pružinu „150“ u odstřelovačských zbraní „130“ u ostatních.
Airsoftové zbraně je možné na tábor zapůjčit za poplatek 200Kč k zapůjčení jsou manuální zbraně, v ceně záložní zásobníky a kuličky. Počet zbraní k zapůjčení je omezený!!

Nerfky: Tyto zbraně budou používány v postapokalyptické části tábora, proto budou omezeny pouze na manuální zbraně. Elektrické a jiné speciální se mohou objevit u příběhových postav a hráči k nim běžne nebudou mít přístup. Munice do těchto zbraní bude vzácná a bude možné ji získat v průběhu hry, v boji, nálezem v průběhu hry, nebo obchodem.