Základní informace

Na konci první poloviny jedenadvacátého století vypukla světová válka. Jaderné a chemické zbraně udělaly z lidstva ohrožený druh. Lidské výtvory – biologické zbraně, uměle vytvoření superválečníci a poslední zbytky válečných umělých inteligencí – zatím úspěšně ničí i ty zbytky lidské civilizace, které se drží těch několika málo míst na planetě, kde je ještě možné žít. Jedním z takových míst je i „farma“, kdysi v dávné minulosti snad využívaná jako nevyčerpatelný zdroj potravy nebo snad jako líheň monster z dávných nočních můr. Donedávna bezpečné místo se začíná měnit, od příchodu nových obyvatel se zde dějí podivné věci. Sloupce páry a stále častější otřesy půdy naznačují, že rozsáhlý podzemní komplex, i když stále nedosažitelný a uzamčený, se probouzí k životu. Z nedalekých kopců navíc začal vycházet signál. Co přesně signál sděluje, je pro obyvatele farmy tajemstvím, ale každý si dokáže domyslet, že jde o příkaz ke shromáždění a vysílá souřadnice farmy každému, kdo dokáže naslouchat…

Stanový tábor pořádaný fantasy šermířskými skupinami Bratrstvo Draka Břeclav a Dračí úsvit Hodonín.
Na našem táboře účastníci zažijí akční bitvy s airsoftovými, larpovými a Nerf zbraněmi, spoustu dobrodružství, akčních úkolů a turnajů.

Zaměření tábora: Postapokalyptický LARP
Herní vybavení: Airsoftové zbraně a „NERFky“ spolu s měkčenými zbraněmi na boj z blízka, kostýmy odpovídající době po apokalypse.
Termín 5.7. – 11.7. 2021
Věk účastníků: 12-18 let
Počet míst: 30
Cena: 3000 Kč
V případě zrušení tábora z důvodu nařízení vlády ČR vracíme peníze v plné výši

Další informace na facebooku: Tábory Bratrstva draka