Základní informace

V této sekci naleznete odpovědi na nejčastější otázky.

Cena tábora: Cena každého tábora je stanovena na 3000 Kč, v ceně je započítán i odvoz účastníků z nádraží ve Bzenci v případě zájmu a vyplnění této volby v přihlašovacím formuláři. Půjčování vybavení (zbraní) účastníkům tábora je popsáno níže. V případě účasti na obou táborech získáte slevu 300 Kč.

Když situace nedovolí: Pokud situace okolo pandemie nedovolí uspořádání tábora, vybrané peníze vracíme v plné výši, popřípadě po domluvě se všemi účastníky zařídíme náhradní termín tábora v srpnu.

Ubytování: Tábor je stanový, ubytování je zajištěno v historických stanech. Je nutné přivézt si s sebou vlastní spacák, karimatku, nebo celtu.

Doprava: Primárně počítáme s vlastní dopravou účastníků do obce Syrovín, kde bude v den začátku tábora zřízeno stanoviště, kde budeme přebírat účastníky a přemisťovat je přímo do prostoru tábořiště. Počítáme také s vyzvedáváním táborníků na nádraží ve Bzenci. Do Bzence je možné dostat se vlakem z Moravského písku (zastávka rychlíku R 807 Moravan na trase Brno – Olomouc) tam přesednout na vlak do Bzence. Přesný čas kdy budeme účastníky na těchto místech vyzvedávat bude zveřejněn dle zájmu o odvoz a po domluvě nejvhodnějších termínů.

Strava: Stravování je zajištěno vlastní polní kuchyní, v režimu pěti jídel denně, studená snídaně, dopolední a odpolední svačina, teplý oběd a večeře. K jídlu je nutné přivézt ešus, nebo misku a příbor.

Pitný režim : celodenní přístup k připravenému pití, při odchodu na herní plochu voda v polních lahvích, nebo pet lahvích, na herní ploše na stanovištích přístup k naplněným kanystrům s vodou.

Vybavení: Tábory mají tématické zaměření, ke kterému je nutné mít alespoň minimální náznaky kostýmu.
Návody na jejich výrobu se budou postupně objevovat na stránkách jednotlivých táborů. Není nutné mít naprosto dokonalý kostým, ale snaha se cení a bude odměněna schopnostmi, nebo malými výhodami ve hře.

Zbraně: na tábory je po domluvě možné zapůjčit, popřípadě vyrobit na místě. V případě že budete mít zájem larpové zbraně vyrobit na místě, je nutné napsat typ a počet zbraní. Před táborem objednáme materiál a za cenu materiálu na táboře pomůžeme s výrobou. Tyto zbraně si na konci tábora jejich majitelé odvezou.
Airsoftové zbraně a nerfky: v omezeném množství jsme schopni zbraně za příplatek zapůjčit. U airsoftových zbraní je poplatek za půjčení stanoven na 200Kč. V ceně půjčení je manuální zbraň záložní zásobníky a kuličky.
Ideální je pochopitelně na tábor vyrazit s vlastním vybavením.

nabíjení zbraní/telefonů: Jak bylo řečeno nabíjení zbraní na postapo tábor je zajištěno pomocí solárních panelů a v případě většího odběru přímo v budově ze sítě.

Komunikace v průběhu tábora: Po celou dobu táborů bude vždy k dispozici určený telefon jehož číslo bude předáno všem rodičům, tento telefon bude vždy v pohotovosti a pod dohledem některého člena vedení.
Novinky a fotky z tábora budeme průběžně zveřejňovat na facebookové stránce skupiny a táborů.

Odjezd z tábora: Je možný po celý závěrečný den, poslední den tábora se počítá s odjezdem v odpoledních hodinách, je teda zajištěn oběd i pitný režim. Odjezd účastníka z tábora je možný pouze v případě předání účastníka zákonnému zástupci, nebo samostatně po odevzdání potvrzení o samostatném odjezdu účastníka z tábora podepsaném zákonným zástupcem. O tom že vaše dítě odjede z tábora samostatně nás prosím předem informujte prostřednictvím mailu. Předání účastníků proběhne na stejných stanovištích jako na začátku tábora.