Organizačně

Na této stránce se podíváme jak bude tábor probíhat.

Tábor bude rozdělen do tří částí
1. Roleplay (dále RP), nejrozsáhlejší část tábora, kde budou táborníci hrát své vytvořené postavy. Žít ve městě obchodovat, lovit v okolí a také bojovat. V této části budou také probíhat turnaje.
2. Bitevní část, i když bitva o Cintru již proběhla stále jsou zde nepřátelské frakce a menší místní skupinky sledující své zájmy, které jsou ochotni prosazovat silou.
3. „Civilní“ mimoherní část, tato část se odehrává během oběda, nebo přes noc, pokud nebude řečeno jinak

1. RP
V této části bodou hráči hrát své vytvořené postavy, komunikovat s ostatními a tvořit tak příběh tábora. V této části je možné zdokonalovat své dovednosti, obchodovat, bojovat, lovit a získávat informace a prakticky vše na co si hráč vzpomene. V této části budou také probíhat turnaje, kterých se mohou hráči účastnit a vyhrávat pro sebe menší či větší odměny.

2. Bitevní část
V této části budou probíhat organizované bitvy účastníků tábora o části zabraného města a jeho okolí.
Protože hlavní bitva již proběhla bude takovýchto střetů méně. Bojechtiví hráči si mohou bitvy vynahradit v průběhu turnajů.

3. Mimoherní část
V této části budou probíhat všechny činnosti přímo nesouvisející se hrou.
Přechod z herní části dne do mimoherní bude jasně oznámen a je zakázáno během ní řešit spory postav, nebo předávat herní informace (informace a spory mají postavy ne hráči).